Toefl Başvuru ve Sınav Tarihleri


2015 Istanbul Toefl Ibt Sinav Tarihleri
Fri., Jan 29, 2016
Sat., Jan 30, 2016
Sat., Feb 06, 2016
Fri., Feb 12, 2016
Sat., Feb 20, 2016
Sat., Mar 05, 2016
Fri., Mar 11, 2016
Sat., Mar 19, 2016
Sat., Mar 26, 2016
Sat., Apr 09, 2016
Fri., Apr 22, 2016

2015 Izmit Toefl Ibt Sinav Tarihleri
Fri., Jan 29, 2016
Sat., Jan 30, 2016
Sat., Feb 06, 2016
Fri., Feb 12, 2016
Sat., Feb 20, 2016
Sat., Mar 05, 2016
Fri., Mar 11, 2016
Sat., Mar 19, 2016
Sat., Mar 26, 2016
Sat., Apr 09, 2016

2015 Izmir Toefl Ibt Sinav Tarihleri
Fri., Jan 29, 2016
Sat., Jan 30, 2016
Sat., Feb 06, 2016
Fri., Feb 12, 2016
Sat., Feb 20, 2016
Sat., Mar 05, 2016
Fri., Mar 11, 2016
Sat., Mar 19, 2016
Sat., Mar 26, 2016
Sat., Apr 09, 2016
Fri., Apr 22, 2016

2015 Ankara Toefl Ibt Sinav Tarihleri
Fri., Jan 29, 2016
Sat., Jan 30, 2016
Sat., Feb 06, 2016
Fri., Feb 12, 2016
Sat., Mar 05, 2016
Fri., Mar 11, 2016
Sat., Mar 19, 2016
Sat., Mar 26, 2016
Sat., Apr 09, 2016
Fri., Apr 22, 2016

Önemli Not: 185 Dolarlık sınav ücreti, Ets.org/toefl sitesinde kullanıcı hesabı açıp uygun tarihteki bir sınav alınırken kredi kartı ile ETS'ye ödenmektedir. TOEFL Test Merkezlerinin bu ücreti tahsil etmeye yetkisi yoktur. İşlemleri öğrenci yapmaktadır.



ingilizce Kursu |  Toefl Kursu |  Toefl Kursu |  Toefl Kursu |  Kpds Kursu |  Kpds Kursu |  Kpds Kursu |  Kpds |  Toefl |  izmir ingilizce kursu
Rusça Kursu |   Bursa ingilizce Kursu |  ispanyolca Kursu |  ielts Kursu |  Toeic Kursu |  Proficiency Kursu |  Gmat Kursu