Toefl Başvuru ve Sınav Tarihleri


2016 Istanbul Toefl Ibt Sinav Tarihleri
Sat., May 07, 2016
Sat., May 21, 2016
Sun., May 22, 2016
Fri., May 27, 2016
Sat., May 28, 2016
Fri., Jun 03, 2016
Sat., Jun 04, 2016
Sat., Jun 11, 2016
Sat., Jun 25, 2016
Fri., Jul 15, 2016
Sat., Jul 23, 2016
Sat., Aug 06, 2016
Sat., Aug 13, 2016
Fri., Aug 26, 2016

2016 Izmit Toefl Ibt Sinav Tarihleri
Sat., Jun 11, 2016
Fri., Jul 15, 2016
Sat., Jul 23, 2016
Sat., Aug 06, 2016
Fri., Aug 26, 2016

2016 Izmir Toefl Ibt Sinav Tarihleri
Fri., Jun 03, 2016
Sat., Jun 11, 2016
Sat., Jun 25, 2016
Fri., Jul 15, 2016
Sat., Jul 23, 2016
Sat., Aug 06, 2016
Sat., Aug 13, 2016
Fri., Aug 26, 2016

2016 Ankara Toefl Ibt Sinav Tarihleri
Sat., May 21, 2016
Fri., Jun 03, 2016
Sat., Jun 11, 2016
Sat., Jun 25, 2016
Fri., Jul 15, 2016
Sat., Jul 23, 2016
Sat., Aug 06, 2016
Sat., Aug 13, 2016
Fri., Aug 26, 2016

2016 Bursa Toefl Ibt Sinav Tarihleri
Sat., Jun 11, 2016
Sat., Jul 23, 2016
Sat., Aug 13, 2016

Önemli Not: 185 Dolarlık sınav ücreti, Ets.org/toefl sitesinde kullanıcı hesabı açıp uygun tarihteki bir sınav alınırken kredi kartı ile ETS'ye ödenmektedir. TOEFL Test Merkezlerinin bu ücreti tahsil etmeye yetkisi yoktur. İşlemleri öğrenci yapmaktadır.



ingilizce Kursu |  Toefl Kursu |  Toefl Kursu |  Toefl Kursu |  Kpds Kursu |  Kpds Kursu |  Kpds Kursu |  Kpds |  Toefl |  izmir ingilizce kursu
Rusça Kursu |   Bursa ingilizce Kursu |  ispanyolca Kursu |  ielts Kursu |  Toeic Kursu |  Proficiency Kursu |  Gmat Kursu